Administrowanie nieruchomościami wspólnot

Jesteśmy RE Management Sp. z o.o.

Oferujemy wysoką jakość usług, wykwalifikowaną kadrę, wieloletnie doświadczenie, a także pełne zaangażowanie w wykonywaniu wszystkich powierzonych zadań.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze technicznej nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych.Roztaczamy profesjonalną opiekę nad lokalami i obiektami. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje cztery ściany są pod stałym nadzorem.

Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Zarządzamy obsługą techniczną i eksploatacyjną oraz utrzymujemy nadzór nad czystością obiektu. W razie potrzeby oferujemy również opiekę administracyjno-finansową. Zatrudniamy najlepszych techników i personel utrzymania, którzy dbają o stan techniczny instalacji i urządzeń.

 

 

icon

Dbamy o komfort mieszkańców oraz dostęp do usług umożliwiających bieżącą obsługę spraw związanych z prawidłowym funkcjonowaniem nieruchomości.


icon

Oferujemy wsparcie w zakresie zorganizowania/obsługi gwarancyjnej elementów wyposażenia lokali, m.in.: drzwi wejściowych, okien, systemów przeszkleń Lumon.

 


icon

Korzystamy z nowoczesnego oprogramowania DOM5, które zapewnia elektroniczny podgląd do dokumentów i sald właścicieli. Rzetelnie rozliczamy koszty – tworzymy przejrzyste zasady ewidencji na etapie sprzedaży, po odbiorze mieszkań oraz po przeniesieniu własności lokali.

 


icon

Jesteśmy zawsze dostępni – zapewniamy obsługę przez całą dobę i przez 7 dni w tygodniu.


Jakie usługi świadczy zarządca nieruchomości?

Opieka techniczna

Nasz zespół to wyspecjalizowani technicy i konserwatorzy. Oferujemy pełen zakres prac konserwatorskich, w tym utrzymanie w należytym stanie technicznym instalacji i urządzeń technicznych (m.in. instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, grzewcze, przeciwpożarowe, gazowe, systemy detekcji oraz wiele innych).

Remonty i naprawy

Świadczymy usługi naprawcze, szpachlowanie, malowanie ścian, montaż sztukaterii, silikonowanie i wiele innych. Wykonujemy też montaże i wymiany różnego rodzaju elementów.

Nagłe interwencje

W przypadku każdej awarii zapewniamy szybką reakcję, zabezpieczając obiekt w ciągu 2 godzin od otrzymania informacji o awarii w godzinach pracy (9:00 – 17:00) oraz maksymalnie 4 godzin poza godzinami pracy i w dni świąteczne.

Okresowe przeglądy

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi zarządzania obiektami. Jako administratorzy jesteśmy zobowiązani do organizacji okresowych przeglądów technicznych całego budynku m.in. wind, wentylacji czy sieci elektrycznych.

Zapytaj o ofertę zarządcy nieruchomości

Wysyłając do nas zapytanie, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu
danych osobowych przez NDI Development Sp. z o.o. oraz spółek powiązanych w celu
udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania
danych osobowych znajdą Państwo na stronie: https://ndid.pl/polityka-prywatności.
Zapraszamy do obserwowania naszej oferty. Zachęcamy do zapisania się do newslettera lub
kontaktu telefonicznego poprzez wyrażenie zgód powyżej.

* contact_form_required