Doradztwo finansowe

Nasi specjaliści finansowi zaopiekują się Tobą

Uzyskanie korzystnego finansowania to najważniejszy element kupna nieruchomości. Eksperci NDI Development weryfikują zdolność kredytową oraz dobierają najlepszą ofertę bankową spośród wielu współpracujących z nami instytucji.

 

Wspierają Cię na każdym kroku – zarówno na etapie poprzedzającym zakup nieruchomości, jak i w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Analizują możliwości kredytowe, uwzględniając Twoją sytuację finansową. Pośredniczą również w komunikacji, tak aby zmniejszyć Twoje osobiste zaangażowanie.

Jako przyszły właściciel nieruchomości otrzymasz szybką, rzetelną i konkretną informację w temacie uzyskania jak najkorzystniejszego finansowania.

Specjaliści codziennie wspierają klientów w zrozumieniu procesu poprzedzającego zakup nieruchomości oraz w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Współpracują z wieloma instytucjami bankowymi oraz analizują możliwości kredytowe klienta, uwzględniając jego osobistą sytuację finansową. Przyszły właściciel nieruchomości otrzymuje konkretną informację co powinien zrobić w celu uzyskania najkorzystniejszego kredytowania.

W czym pomoże Ci ekspert finansowy?

Eksperci finansowi mają dostęp do najbardziej aktualnych ofert bankowych. W trakcie jednego spotkania sprawdzą i porównają propozycje kredytowe wielu współpracujących z nami instytucji. Jasno przedstawią wszelkie zawiłości, koszty oraz zapisy, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru oferty.

Banki proponują szereg produktów dodatkowych, od których uzależniają oprocentowanie, koszty, a nawet decyzję o udzieleniu kredytu. Dlatego nasi eksperci analizują warunki szeroko – z uwzględnieniem powiązanych produktów dodatkowych. Przedstawiają ich opłacalność i czas, po którym można z nich bez konsekwencji zrezygnować.

Współpracując z ekspertem NDI Development, otrzymasz listę dokumentów oraz wsparcie w ich uzupełnianiu. Po sprawdzeniu poprawności i złożeniu podpisów przekażemy je do wybranych banków. Ekspert finansowy weźmie odpowiedzialność za kontakt z bankiem na kolejnych etapach współpracy oraz pomoże szczegółowo przeanalizować projekt umowy kredytowej. Możesz także liczyć na jego obecność i wsparcie również w trakcie podpisywania umowy w oddziale banku.

Czy pomoc eksperta skróci czas czekania na decyzję kredytową?

Zgodnie z prawem decyzja o przyznaniu finansowania nie może zostać wydana później, niż w ciągu 21 dni od daty złożenia kompletnego wniosku kredytowego. Banki często omijają tę zasadę – komunikują pozytywną decyzję, ale uzależniają oprocentowanie od dokumentów dodatkowych, które dostarcza klient w celu oznaczenia ryzyka kredytu. W efekcie odraczają moment podpisania umowy i przedłużają proces.

Ekspert finansowy pomaga w poprawnym wypełnieniu wniosku i wskazuje potrzebne dokumenty dodatkowe. Jego wsparcie skróci czas obsługi decyzji kredytowej do niezbędnego minimum.

Skorzystaj z doradztwa finansowego

Wysyłając do nas zapytanie, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu
danych osobowych przez NDI Development Sp. z o.o. oraz spółek powiązanych w celu
udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania
danych osobowych znajdą Państwo na stronie: https://ndid.pl/polityka-prywatności.
Zapraszamy do obserwowania naszej oferty. Zachęcamy do zapisania się do newslettera lub
kontaktu telefonicznego poprzez wyrażenie zgód powyżej.

* contact_form_required