Inwestycje mieszkaniowe w segmencie Premium

Spełniamy Twoje marzenia

Apartamenty Inwestycyjne Śląska Osiem

Gdańsk, Śląska 8

Jagiellońska 13

Gdańsk, Jagiellońska 13

Apartamenty Cis Park

Gdynia

end_date_label

20250930

location_label

Gdynia

status_label

W sprzedaży

realestate_available_label

60%

Ilość budynków:

3

Ilość apartamentów:

90

Ilość pięter:

4

Metraże:

31 - 73 m2

Naturalna przyjemność mieszkania

Cis Park to nowoczesne, przestronne apartamenty rodzinne, powstające przy ul. Chabrowej na Pustkach Cisowskich. Ta doskonała lokalizacja zapewni Ci łatwy dojazd do centrum miasta oraz kontakt z naturą na co dzień. Ogromną zaletą tego unikatowego miejsca jest wspaniały las — Trójmiejski Park Krajobrazowy, który sąsiaduje z inwestycją.

Projekt obejmuje trzy czteropiętrowe apartamentowce z 90 funkcjonalnymi, nasłonecznionymi mieszkaniami z balkonami, w tym wiele z nich z pięknym widokiem na otaczającą je zieleń.

Dzięki podwyższonemu standardowi poczujesz tu wyjątkowy komfort oraz odnajdziesz równowagę między energią miejskiego życia a spokojem potrzebnym do regeneracji i osobistego rozwoju.

Zapytaj

Zainspiruj się

Cis Park to świetne miejsce do zamieszkania. Wymarzone do pracy z domu, prowadzenia aktywnego życia rodzinnego a także aktywności w plenerze.

icon

Infrastruktura

Pustki Cisowskie to dzielnica, w której dobrze się żyje. Jest tu przedszkole publiczne oraz prestiżowe przedszkole norweskie, nowoczesna szkoła podstawowa, przychodnia, biblioteka, oraz delikatesy, market, sklepy i osiedlowe usługi.


icon

Aktywne sąsiedztwo

Centrum ciekawych aktywności dla mieszkańców w każdym wieku jest pobliska Przystań Sąsiedzka Chabrowa, zlokalizowana przy nowoczesnej Bibliotece Miejskiej. Bogaty program wydarzeń kulturalnych, warsztatów, zajęć plastycznych i fizycznych organizowanych przez różne podmioty, w tym Fundację Adaptacja zadowoli osoby o różnorakich zainteresowaniach.


icon

Na świeżym powietrzu

Apartamenty Cis Park położone są w otoczeniu przestrzeni do rekreacji. Strefa workout na świeżym powietrzu, lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, zaprojektowana na terenie inwestycji wiata sąsiedzka zachęcają do spędzania czasu w plenerze.


icon

Komunikacja

Z przystanku  przy Cis Parku dojechać można do trolejbusem 28 do Śródmieścia,  pospiesznym autobusem W do Redłowa oraz S do Sopotu. Pomiędzy Pustkami Cisowskiemi a dworcem PKP/ SKM Chylonia kursują 114 i 159. Nocą dojechać można linią N20.


icon

Cisza i śpiew ptaków

Dzielnica otoczona jest przez wzgórza i lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Główne arterie komunikacyjne – Obwodnica i ul. Morska są łatwo dostępne i jednocześnie na tyle odizolowane naturalnym ukształtowaniem terenu, że wszechobecny śpiew ptaków towarzyszyć będzie mieszkańcom Cis Parku od świtu do późnych godzin wieczornych.


icon

Rowerowo

Okolice Cis parku oferują wielokilometrowe leśne i szosowe trasy rowerowe. Dlatego na terenie inwestycji umieściliśmy 27 miejsc postojowych dla rowerów. Mieszkańcy będą również mieli 30 wieszaków w hali garażowej do bezpiecznego przechowywania swoich dwóch kółek.


Cennik

Stan na dzień 08.05.2024 Ceny mieszkań brutto.


2 pokoje

425 482 zł - 551 289 zł


3 pokoje

671 120 zł - 812 659 zł


4 pokoje

827 336 zł - 904 482 zł


Lokalizacja to jeden z największych atutów apartamentów Cis Park przy ul. Chabrowej. Wystarczy kwadrans, by dotrzeć stąd na skwer Kościuszki czy plażę. Od stacji SKM będzie Cię dzielić zaledwie 10 min drogi, a od lotniska w Gdańsku — niecałe 25 min. Jednocześnie oferuje mieszkańcom ciszę, spokój i przestrzeń do aktywności sportowej.Wysyłając do nas zapytanie, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu
danych osobowych przez NDI Development Sp. z o.o. oraz NDI Chabrowa Sp. z o.o. w celu
udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania
danych osobowych znajdą Państwo na stronie: https://ndid.pl/polityka-prywatności.
Zapraszamy do obserwowania naszej oferty. Zachęcamy do zapisania się do newslettera lub
kontaktu telefonicznego poprzez wyrażenie zgód powyżej.

* contact_form_required

Klaudyna Wysocka

Ekspert ds. Nieruchomości

ul. Żeromskiego 23/U8,
81-346 Gdynia

zapraszamy
Pon.—Pt. 9:00 — 17:00


Profesjonalna kobieta z brązowymi włosami do ramion, ubrana w szarą marynarkę narzuconą na czarny top, uśmiecha się pewnie ze skrzyżowanymi ramionami. stoi w ciepło oświetlonym biurze.

Wiesława Kurpiewska

Ekspert ds. Nieruchomości

ul. Żeromskiego 23/U8,
81-346 Gdynia

zapraszamy
Pon.—Pt. 9:00 — 17:00


Portret uśmiechniętej starszej kobiety o długich, prostych blond włosach, ubranej w niebieską bluzkę i stojącej ze skrzyżowanymi rękami w ciepło oświetlonym wnętrzu.
Zapytaj