Wykończenie pod klucz

Wnętrza gotowe do zamieszkania

Odbierz wykończone mieszkanie w dzień wydania kluczy lokatorom i… od razu zacznij się wprowadzać! Nasz dział aranżacji zrealizuje spersonalizowany „pod Ciebie” projekt terminowo, a Ty skorzystasz z uroku apartamentu już od pierwszego dnia użytkowania.

Usługa “wykończenia pod klucz” to efekt naszego kompleksowego podejścia do budowy, w którym odpowiadamy za wszystkie etapy procesu – od projektu, przez zakup materiałów aż do ostatecznego wykończenia. Obejmuje ono m.in. instalację podłóg, malowanie ścian, montaż stolarki, elektrykę i hydraulikę.

Nasze doświadczenie na rynku nieruchomości premium zapewnia wykończenie mieszkania na wysokim poziomie. Dział aranżacji zapewnia projekt i nadzór nad jego realizacją. Przekazujemy Ci mieszkanie gotowe do samodzielnego doposażenia lub w pełni wykończone pod klucz.

Usługa oszczędza Twój czas i wysiłek, a termin odbioru wykończonego mieszkania nie odbiega od daty wydawania kluczy lokali niewykończonych. Zakres współpracy przy realizacji dopasowywany jest do Twoich potrzeb i powiązany z ofertą dla wybranej inwestycji. Wiele naszych budynków oddawanych jest w standardzie wyższym od typowego standardu deweloperskiego. W przypadku ofert typowo inwestycyjnych przygotowujemy stylistykę i projekty wnętrz lokali.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Indywidualny projekt wykończenia powstaje we współpracy z naszym działem projektowym, który zbiera wymagania, przygotowuje koncepcję funkcjonalną i stylistyczną, a następnie realizuje nadzór inżynierski nad zmianami aranżacyjnymi i wykończeniem. Prace projektowe możemy rozpocząć już po podpisaniu umowy rezerwacyjnej. Ich zakończenie automatycznie oznacza możliwość wydania kluczy do lokalu.

Realizacja wykończenia może obejmować przesuwanie/niwelowanie ścian, prace elektryczne, hydrauliczne, malarskie, kafelkarskie, stolarskie oraz dostawę wybranych mebli i akcesoriów. Współpracujemy z doświadczonymi i wyselekcjonowanymi wykonawcami, a dzięki stałym kontaktom i regularnemu nadzorowi wykonawczemu zapewniamy krótkie terminy realizacji.

Galeria wnętrz

Zapytaj o ofertę wykończenia

Wysyłając do nas zapytanie, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu
danych osobowych przez NDI Development Sp. z o.o. oraz spółek powiązanych w celu
udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania
danych osobowych znajdą Państwo na stronie: https://ndid.pl/polityka-prywatności.
Zapraszamy do obserwowania naszej oferty. Zachęcamy do zapisania się do newslettera lub
kontaktu telefonicznego poprzez wyrażenie zgód powyżej.

* contact_form_required