Inwestycje mieszkaniowe w segmencie Premium

Spełniamy Twoje marzenia

Apartamenty Inwestycyjne Śląska Osiem

Gdańsk, Śląska 8

Jagiellońska 13

Gdańsk, Jagiellońska 13

Apartamenty Cis Park

Gdynia

location_label

Gdańsk

status_label

W sprzedaży

realestate_available_label

83%

Ilość budynków

1

Ilość apartamentów

121

Ilość pięter

5

Metraże

19 - 35 m2

Zainwestowane z namysłem

Śląska Osiem to unikatowa oferta apartamentów inwestycyjnych na trójmiejskim rynku nieruchomości. Przemyślany projekt pozwala efektywnie czerpać z najmu krótko- i średnioterminowego. Każdy element konceptu – architektura budynku, apartamenty, części wspólne na zielonym dachu, balkony i ogródki – zapewnia komfortowe warunki do krótkich i dłuższych pobytów.

Najemcy docenią sąsiedztwo największych centrów biznesowych Trójmiasta, stacji kolejowej i dostępność komunikacji publicznej. Te atuty to również gwarancja atrakcyjnej lokaty kapitału dla właścicieli.

Zapytaj
Strefa wejścia do Apartamentów Inwestycyjnych Śląska Osiem

Model inwestycyjny

Śląska Osiem to kompletny produkt inwestycyjny. Lokale zaprojektowano na podobieństwo budynków PRS-owych, jednak ofertę kierujemy do indywidualnego przedsiębiorcy. Cały koncept biznesowy inwestycji powstał z myślą o przyszłych najemcach, a jej struktura pozwala na stworzenia dowolnego miksu lokali.

To atrakcyjna alternatywa inwestorska do najmu w budynku mieszkalnym. Skutecznie zabezpiecza interesy właściciela i optymalizuje obłożenie apartamentu, zwiększając przychody. Inwestor zarabia też dodatkowo na udziale w przychodzie z części wspólnych – najmów oraz opłat dodatkowych.

Właściciel apartamentu inwestycyjnego Śląska Osiem podpisuje 2-letnią umowę z wyspecjalizowanym operatorem prowadzącym spójny marketing dla całego obiektu (a nie dla poszczególnych apartamentów). Progresywne wynagrodzenie operatora zmienia się wraz z osiąganiem kolejnych progów przychodu. Dzięki wynajętej od wspólnoty recepcji zapewnia on gościom obsługę na poziomie hotelowym. Operator dba też o kontrolę utrzymania czystości i sprawności technicznej lokali oraz części wspólnych.

Dzięki tak profesjonalnej usłudze inwestor w ogóle nie będzie musiał zajmować się formalnościami. Dodatkowo wspólny program utrzymania standardu apartamentów zapewni najemcom i właścicielom dużą atrakcyjność obiektu.

icon

Grupowe rozliczanie przychodu.

Dzięki temu rozwiązaniu comiesięczny przychód nie jest uzależniony od obłożenia Twojego apartamentu a całej grupy podobnych apartamentów. W ten sposób apartamenty ze sobą nie konkurują i są wynajmowane po najwyższej rynkowej cenie.


icon

Najem Łączony

Operator w porozumieniu z właścicielem obiektu oferuje zarówno najmy na doby jak i najem średnio i długoterminowy.


icon

Przychody z części wspólnych.

W budynku Śląskiej Osiem znajdzie się płatny parking rotacyjny, pralnia samoobsługowa oraz sala, którą może być wynajmowana. Wszystkie generowane w ten sposób przychody będą również częścią Twojego przychodu.


icon

Progresywny system rozliczania operatora

Operator zgodnie z umową musi osiągnąć oczekiwany próg dochodu obiektu by otrzymać wynagrodzenie. W ten sposób w jego interesie leży, aby obiekt był jak najbardziej rentowny.


icon

Zindywidualizowane działania marketingowe.

Operator prowadzi nie tylko działania poprzez serwisy hotelowe. Współpracuje również z organizatorami turystycznymi i oferuje wynajmy grupom zorganizowanym.


icon

Wspólny program renowacji apartamentów

Stan techniczny apartamentów i obiektu wpływa na ogólną wartość nieruchomości oraz potencjał generowania przychodów. Dlatego operator prowadzi wspólny program, który pozwala zachować standard obiektu.


Apartamenty gotowe do zarabiania

Apartament inwestycyjny w Śląskiej Osiem powinien być jak najszybciej gotowy do pracy, a cały obiekt wolny od przeciągających się prac wykończeniowych.

Dlatego nasz zespół ekspertów przygotował wystandaryzowane projekty wykończenia w dwóch stylach – Naturo i Urban. Każdy z lokali oddawany jest do użytku co najmniej w standardzie Srebrnym. Inwestor może wybrać bogatsze standardy i zdecydować o stopniu wyposażenia lokalu. Dzięki temu może korzystać ze swojej inwestycji od razu po odbiorze kluczy.

Powierzenie wykończenia lokali zespołowi wykonawczemu NDI Development dodatkowo gwarantuje:

 • wysoką jakość wykonania i prac i nadzór inżynierski,
 • zdjęcie z barków inwestora czasochłonnego procesu.

Rozszerz standard wykończenia:

Srebrny

Każdy z lokali ma gotową łazienkę (z wysokiej klasy ceramiką sanitarną, kabiną prysznicową i armaturą renomowanych producentów), drzwi wewnętrzne oraz podłogi. Ściany wykończone zgodnie z wybranym stylem – dla stylu Naturo są malowane i tapetowane, a dla stylu Urban malowane i wykończone tynkiem strukturalnym.

Złoty

Lokal oddawany jest do użytku z zabudowami stolarskimi aneksu oraz szafami (zgodnie z wybranym stylem, według naszego projektu dla danego typu lokalu). Aneks kuchenny posiada AGD renomowanych producentów.

Platynowy

Lokal wydawany jest w stanie gotowym do wynajmu. Bogate wyposażenie obejmuje zabudowy stolarskie, aneks kuchenny ze sprzętem AGD, meble, oświetlenie i dekoracyjne tekstylia (zgodne z wybranym stylem, według naszego projektu dla danego typu lokalu).

Ceny lokali

Stan na 08.05.2024 Podane ceny są cenami netto za lokal wykończony w standardzie Srebrnym. Do każdej z nich należy doliczyć 23% VAT.


Compact 2-osobowy

434 379 zł


Studio 3-osobowy

502 852 zł - 568 449 zł


Apartament 4-osobowy

549 243 zł - 717 166 zł


Ponadczasowy i uniwersalny styl

Doświadczony zespół architektów wnętrz opracował dla apartamentów inwestycyjnych Śląska Osiem style, które zapewniają lokalom dobrą prezencję w ofertach najmu.

Dobór materiałów wykończeniowych i mebli uwzględnia:

 • ergonomię – niezbędną przy kompaktowych powierzchniach,
 • potrzebę trwałości i łatwości utrzymania – kluczowe rzeczy w lokalach na wynajem,
 • estetykę – ważną dla lokatorów lokali w najmie krótko- i średnioterminowym.
Stylowy, nowoczesny salon z kremową sofą, drewnianymi meblami, abstrakcyjnymi obrazami ściennymi i dużymi oknami zasłoniętymi przezroczystymi zasłonami. Miękkie oświetlenie dodaje ciepła przytulnej przestrzeni.

Naturo

Styl naturalny wyróżniają:

 • stonowana kolorystyka,
 • wykorzystanie naturalnych materiałów,
 • wpływ natury na ogólny obraz przestrzeni mieszkalnej,
 • światło i ergonomiczna prostota.

W apartamentach inwestycyjnych Naturo – mimo niedużego metrażu – odczuwa się przestrzeń i spokój.

Najważniejszy element stylu naturalnego to neutralna kolorystyka nawiązująca do barw ziemi. Czyste biele i beże oraz jasne drewno przełamano akcentami w odcieniu terakoty. Tłem dla naturalnych elementów wyposażenia, takich jak meble drewniane, miękkie tekstylia – dywany, tapicerki i zasłony, są strukturalne, delikatne tapety nawiązujące do natury. Całość spaja poczucie świeżości i niezobowiązująca naturalność.

Nowoczesny salon z szarą sofą, okrągłym czarnym stolikiem kawowym, półkami na książki i neonem z napisem „Zostańmy w łóżku”. Rower i roślina dodają charakteru.

Urban

Styl Urban to:

 • subtelnie surowa nowoczesność oraz prostota:
 • detale, proporcje i gra światłem,
 • szarość, beton, szkło, metalowe materiały,
 • zieleń.

Funkcjonalny układ z zabudowami stałymi, dużo światła dziennego (dzięki sporym oknom) oraz sztucznego, pochodzącego ze starannie dobranych źródeł, przełamują wrażenie małego metrażu.

Tło aranżacji to łagodne, pozornie niewykończone ściany. Surowy styl industrialny zyskuje przyjazny wymiar dzięki zastosowaniu zabiegów typu rozszerzenie niskiej kontrastowości o paletę barw i faktur – drewna w ciepłym wybarwieniu, miękkich tapicerek, dodatków, strukturalnych tekstyliów i nastrojowego oświetlenia. Całość podkreślają detale – czarne, stylowe lampy oraz szkło ornamentowe w kuchni i łazience. Designerskie zasłony zapewniają przytulność i ważną przy dużych przeszkleniach intymność.

Biznesowe serce Trójmiasta

Apartamenty Inwestycyjne Śląska Osiem ulokowane są w biznesowym i edukacyjnym sercu Gdańska, atrakcyjnym jako miejsce pobytu przez 12 miesięcy w roku. W odległości niespełna kilometra znajduje się kampus Uniwersytetu Gdańskiego oraz cztery duże centra biznesowe: Oliva Business Center, Alchemia Gdańsk Arkońska Business Park i Format.

Takie usytuowanie pozwala łatwo znaleźć najemców, którzy cenią sobie bliskość miejsca pracy i nauki. Przyciąga także firmy poszukujące lokum dla swoich gości biznesowych, uczestników szkoleń i konferencji.

Przymorze to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic miasta. W promieniu kilometra znajdują się centra handlowe, kino, kawiarnie i restauracje. Sąsiedztwo Oliwy z parkiem i historyczną zabudową zapewnią kolejne miejsca rozrywki i wypoczynku, a nadmorski Park Reagana i plaża z molo zapewnią odwiedzającym kontakt z nadmorską przyrodą oraz Zatoką Gdańską.Zapytaj o lokal

Wysyłając do nas zapytanie, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu
danych osobowych przez NDI Development Sp. z o.o. oraz NDI Nieruchomości Sp. z o.o. w celu
udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania
danych osobowych znajdą Państwo na stronie: https://ndid.pl/polityka-prywatności.
Zapraszamy do obserwowania naszej oferty. Zachęcamy do zapisania się do newslettera lub
kontaktu telefonicznego poprzez wyrażenie zgód powyżej.

* contact_form_required

Andrzej Hinc

Ekspert ds. Nieruchomości

Salon sprzedaży

Pon.—Pt. 9:00 — 17:00

 

ul. Jagiellońska 13,

Gdańsk


Profesjonalny mężczyzna w okularach, ubrany w niebieski garnitur w kratkę ze skrzyżowanymi rękami, stoi pewnie w pomieszczeniu z rozmytym tłem.
Zapytaj